Komunikaty

Informujemy, że w dniu 16.08.2019 roku biuro OZPN Legnica będzie nieczynne.

Czytaj więcej: Biuro nieczynne

Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy podjął Uchwałę nr 1/07/2019 z dnia 31.07.2019 r. w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy, które odbędzie się w dniu 25 października 2019r. o godz. 16:30.

Czytaj więcej: Nadzwyczajne Walne Zebranie

1.    Zawodnik klubu Bazalt Piotrowice (A klasa) – kara 3 meczów dyskwalifikacji.

2.    Zawodnik klubu LZS Ostaszów (A klasa) – kara 3 meczów dyskwalifikacji.…

Czytaj więcej: Komunikat Wydziału Dyscypliny OZPN Legnica - Posiedzenie w dniu 28.06.2019 r.

1.    Klub Fenix Pielgrzymka ukarany walkowerem oraz karą finansową  (mecz A klasy gr. 3 pomiędzy Skora Jadwisin – Fenix Pielgrzymka)

2.    Klasyfikacja końcowa A klas w sezonie rozgrywkowym 2018/2019:…

Czytaj więcej: KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN LEGNICA - POSIEDZENIE Z DNIA 19.06.2019 r.

KGHM KIDS CUP 2019 - FINAŁ

Cztery godziny ambitnej gry, dziesiątki pięknych goli, setki pasjonujących starć na każdym z 16 boisk, wielkie brawa od trenerów i setek kibiców-rodziców... a potem wtaczanie na główne boisko turniejowe ogromne wory piłek i deszcz nagród dla uczestników III edycji KGHM KIDS CUP. Wyniki? W tym turnieju klasyfikacje, tabele są sprawą drugorzędną... - Nie faworyzujemy nikogo w tych najmłodszych kategoriach - zgodnie z unifikacją PZPN gramy po to żeby grać, wyniki są tylko pochodną zabawy więc nawet nie będę tworzył tabel końcowych, bo to nie ma najmniejszego sensu i do niczego nas nie prowadzi - wyjaśnił sensownie Piotr PIWOWARCZYK, trener - koordynator Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Nie było więc pucharów ani medali tylko nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów i partnerów KGHM KIDS CUP 2019. Każdy z zawodników otrzymał upominek, a ci co mieli więcej szczęścia w losowaniu nagród dostali więcej. W gronie fundatorów i wręczających nagrody był poseł Krzysztof KUBÓW. - Polska piłka nożna aby trwale zagościć w europejskiej czy nawet światowej elicie potrzebuje takich imprez jak KGHM KIDS CUP organizowany przez OZPN w Legnicy, potrzebuje takich obiektów jak Akademia Piłkarska Zagłębia w Lubinie i tak prężnych mecenasów sportu jak KGHM Polska Miedź S.A i wszystkich partnerów projektu - mówił poseł Krzysztof KUBÓW. - To co dzisiaj widzieliśmy, czego byliśmy świadkami to po prostu recepta na rozwój sportu dziecięco-młodzieżowego w Polsce i cieszę się iż Ministerstwo Sportu doceniło znaczenie tego projektu i objęło go swoim patronatem. I mam nadzieję, że ten projekt autorstwa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy i Zagłębia Lubin przy wsparciu KGHM "Polska Miedź" S.A. będzie w dalszym ciągu tak pięknie się rozwijał. A za kilka lat zbierzemy tego owoce widząc tych dzisiaj małych chłopców w składach ligowych zespołów a może i reprezentacji...

I trudno takiej opinii posła nie przyznać racji i to świętej racji...…

Czytaj więcej: KGHM KIDS CUP 2019 - FINAŁ